UA

UA

Timeline - історія та наступні кроки

1

Початок

29/03/2022
Офіс ТОВ "Світ Громад", м. Луцьк.

Виникло розуміння, що громадам після війни буде потрібен простий у використанні, перевірений і рекомендований експертно набір інструментів, методик та підходів для оперативної організації локального штабу відбудови та розвитку громад.

2

Ідея перетворюється на рух

30/03/2022
Internet

Запрацював офіційний сайт raf4ua.org - почалась робота над випрацюванням ідеології новоствореного руху. 

3

Імпакт-інвестиції у випереджальну післявоєнну відбудову громад: ХТО, у ЩО, ЯК і ЧОМУ? - експертна консультація у форматі відкритого простору

02/04/2022
Конференц-зал, готель "Україна", м.Луцьк.

25 учасників | 16 заявлених тем | 8 ідей для проектів● Інсайти та спостереження відкритого простору.● Рекомендації, напрацьовані учасниками відкритого простору.

4

Як мобілізувати Луцьку громаду після перемоги щоб не профукати можливості? - експертна консультація у форматі світового кафе

16/04/2022
Ресторан "Бенедикт", м.Луцьк.

21 учасник | 15 дискусійних слотів | 31 фактор випереджального планування для Луцької громади● Результати експертних консультацій.

5

Наступний крок - Консультації з представниками органів місцевого самоврядування

-----------

Робоча гіпотеза: формування та інституційне оформлення експертної ради (форуму громади) як майданчику для експертних консультацій, муніципальних досліджень та громадських обговорень - дозволить місцевій владі отримати дієву платформу для оперативної підготовки ефективних рішень із залученням та схваленням представниками усіх (більшості) соціальних груп та професійних спільнот громади.