UA

UA


Проєкт "Емоційна стійкість"

Illustration

Психічний стан, емоційна стабільність та підтримка в групі - є важливим чинником роботи команди, та як наслідок її ефективності на перемогу України. Сьогодні особливо потрібно бути уважними до психоемоційного стану громадських активістів та волонтерів, від якого залежить їхня діяльність на благо країни.
Підсилювати сильних, які зможуть допомогти собі та своїм командам розвинути навички емоційного самовиховання та взяти на себе роль інтеграторів внутрішньо переміщених осіб в громаду - наше завдання в цьому проекті.

Illustration

Мета проєкту

Надати освітні інструменти провайдерам змін для підсилення себе та їх організацій через здобуття мікрокваліфікації “Ментор з емоційної компетентності”від продукту “На емоціях” та проведення ігрофікованих заходів щодо емоційного розвитку та психологічної підтримки у громаді для зменшення у людей ментальних наслідків від війни, розвитку емоційного самовиховання та сприяння соціальній згуртованості з представниками ВПО в громаді.

Етапи проєкту

 • Illustration

  Відбір 12 учасників\ць в проєкт

  24.01.23-9.02.23

  Критерії відбору були засновані на мотивації до участі, наявності часового ресурсу для участі в проєкті, а також долученості до спільнот, для яких учасники та учасниці зможуть провести ігрові сесії

 • Illustration

  Інтеграційна зустріч

  17.02.23

  Вступна зустріч була поведена з учасницями проекту з метою познайомитися одне з одною; визначили та прописали особисті цілі на проєкт; отримали комплекти ігрофікованого освітнього навчання «На емоціях» та зрозуміти детальніше програму проєкту.

 • Illustration

  Тренінг про емоційну компетентність

  21.02.23

  Разом з психологинею Катериною Бурдило учасниці проєкту під час тренінгу "Емоційна компетентність" говорили про: ▫маркери, які допомагають розвинути емоційну компетентність; робили різні практичні вправи для відчуття та вираження почуттів; базові емоції та базові психологічні потреби; розбирали психологічні задачі тренера з емоційної компетентності; вивчали ситуації роботи з учасниками під час емоційних експресивних реакцій.

 • Illustration

  Тренінг про менторство та фасилітацію

  3.03.23

  Тренерка Уляна Кашепа під час свого воркшопу допомагала здобути учасницям знання та навички в темах менторства та фасилітації. Розглянули такі питання: різницю між менторством та фасилітацією; основні вміння фасилітатора; мету ментора з емоційної компетентності; 5 принципів Еріксона; інструментарій для роботи в групах.Також розібрали на практиці, як працювати з "складними ролями" в команді.

 • Illustration

  Ігровий практикум та напрацювання сценаріїв гри в спільнотах

  7.03.23


 • Illustration

  Проведення менторами ігрових сесій в своїх спільнотах

  8.03-19.03.23


 • Illustration

  Фінальна зустріч та підбиття підсумків

  22.03.23


Новини проєкту

Illustration

Як не втратити можливість здобути сертифікат ментора з емоційної компетентності в Луцьку?

Розпочинаємо набір учасників/ць на проєкт "Емоційна стійкість"

Illustration

ТОП-3 причини стати учасниками нашого проекту

Якщо досі вагаєтеся про реєстрацію, то зібрали для вас ТОП-3 причини стати учасником нашого заходу

Illustration

Розпочали проєкт з інтеграційної зустрічі

Розповідаємо, з чого стартував проєкт "Емоційна стійкість"

Illustration

Навчалися на тренінгу з емоційної компетентності

Перший тренінг в рамках проєкту, що було цікавого?

Проект «Емоційна стійкість» реалізовується ГО «ІПІД» в рамках проекту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізується Фондом «Освіта для демократії» та ГО «Наше Поділля» за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Контакти

  Леонід Корнієнко, менеджер проєкту
+38 099 365 3707
moc.liamg%40apokoel