UA

UA


Проєкт "Емоційна стійкість"

Illustration

Психічний стан, емоційна стабільність та підтримка в групі - є важливим чинником роботи команди, та як наслідок її ефективності на перемогу України. Сьогодні особливо потрібно бути уважними до психоемоційного стану громадських активістів та волонтерів, від якого залежить їхня діяльність на благо країни.
Підсилювати сильних, які зможуть допомогти собі та своїм командам розвинути навички емоційного самовиховання та взяти на себе роль інтеграторів внутрішньо переміщених осіб в громаду - наше завдання в цьому проекті.

Illustration

Мета проєкту

Надати освітні інструменти провайдерам змін для підсилення себе та їх організацій через здобуття мікрокваліфікації “Ментор з емоційної компетентності”від продукту “На емоціях” та проведення ігрофікованих заходів щодо емоційного розвитку та психологічної підтримки у громаді для зменшення у людей ментальних наслідків від війни, розвитку емоційного самовиховання та сприяння соціальній згуртованості з представниками ВПО в громаді.

Етапи проєкту

  • Illustration

    Відбір 12 учасників\ць в проєкт

    24.01.23-9.02.23

    Критерії відбору були засновані на мотивації до участі, наявності часового ресурсу для участі в проєкті, а також долученості до спільнот, для яких учасники та учасниці зможуть провести ігрові сесії

  • Illustration

    Інтеграційна зустріч

    17.02.23

    Вступна зустріч була поведена з учасницями проекту з метою познайомитися одне з одною; визначили та прописали особисті цілі на проєкт; отримали комплекти ігрофікованого освітнього навчання «На емоціях» та зрозуміти детальніше програму проєкту.

  • Illustration

    Проходження онлайн-курсу учасницями проекту

    17.02.23

    Після інтеграційної зустрічі, учасниці отримали доступ до онлайн-курсу "Ментор з емоційної компетентності", який вони проходили протягом проекту. Всього курс охопив 22 завдання, які були поділені на модулі "Поняття та особливості використання комплекту", "Емоційна компетентність", "Менторство", "Розробка власного формату "На емоціях""

  • Illustration

    Тренінг про емоційну компетентність

    21.02.23

    Разом з психологинею Катериною Бурдило учасниці проєкту під час тренінгу "Емоційна компетентність" говорили про: ▫маркери, які допомагають розвинути емоційну компетентність; робили різні практичні вправи для відчуття та вираження почуттів; базові емоції та базові психологічні потреби; розбирали психологічні задачі тренера з емоційної компетентності; вивчали ситуації роботи з учасниками під час емоційних експресивних реакцій.

  • Illustration

    Тренінг про менторство та фасилітацію

    3.03.23

    Тренерка Уляна Кашепа під час свого воркшопу допомагала здобути учасницям знання та навички в темах менторства та фасилітації. Розглянули такі питання: різницю між менторством та фасилітацією; основні вміння фасилітатора; мету ментора з емоційної компетентності; 5 принципів Еріксона; інструментарій для роботи в групах.Також розібрали на практиці, як працювати з "складними ролями" в команді.

  • Illustration

    Ігровий практикум "На емоціях"

    7.03.23

    На ігровому практикумі майбутні менторки змогли відчути себе учасницями ігрового процесу. Це було корисно для розуміння обох ролей у використанні колоди "На емоціях" під час зустрічей-підтримок. Також учасниці поділилися думками, які знання та навички з проекту візьмуть під час проведення ігрофікованих заходів в своїх спільнотах.

  • Illustration

    Проведення менторками ігрових сесій в своїх спільнотах

    8.03-19.03.23

    Менторки проводили ігрові сесії в своїх спільнотах для різноманітних груп людей: з людьми з інвалідністю, з жінками, які постраждали від насильства; з молоддю в громадах, зі студентами, з представниками ВПО, з волонтерами і дітьми, навіть з учасниками церковного хору.Кожна учасниця охопила своїми заходами щонайменше 15 людей в спільноті.

  • Illustration

    Фінальна зустріч та підбиття підсумків

    20.03.23

    Вкінці проекту ми провели завершальну зустріч для рефлексії учасниць та підбиття підсумків. Менторки оцінили, які етапи проекту їм сподобалися найбільше, також були представлені статистичні результати проекту на основі попередніх анкетувань. Учасниці отримали сертифікат про здобуття мікрокваліфікації "Ментор з емоційної компетентності".

Фотогалерея проекту

Новини проєкту

Illustration

Як не втратити можливість здобути сертифікат ментора з емоційної компетентності в Луцьку?

Розпочинаємо набір учасників/ць на проєкт "Емоційна стійкість"

Illustration

Розпочали проєкт з інтеграційної зустрічі

Розповідаємо, з чого стартував проєкт "Емоційна стійкість"

Illustration

Навчалися на тренінгу з емоційної компетентності

Перший тренінг в рамках проєкту, що було цікавого?

Illustration

Ігровий практикум "На емоціях"

Провели ігровий практикум, щоб менторки могли відчути себе в ролі учасниць ігрового процесу

Illustration

Фінальна зустріч

Після усіх етапів проекту зібралися для підбиття підсумків та результатів

Результати проекту

12

учасниць здобули мікрокваліфікацію “Менторка з емоційної компетентності”

35

ігрофікованих заходів було проведено, загальною тривалістю 58, 5 год

47

представників ВПО були серед учасників ігрофікованих заходів

248

учасників взяли участь в локальних ігрових зустрічах

Illustration

Результати проекту

Рівень знань на навичок щодо теми емоційної компетентності: 5,9 -> 9Рівень знань на навичок щодо теми менторства та фасилітації: 5,75-> 9,1Рівень вашого емоційного стану та самопочуття: 6,8 -> 9,8
⚡Показник того, що люди в спільноті вільно говорять про свої емоції, почуття та переживання, готові говорити про негативні емоції та проговорювати складні ситуації, а також вміють виражати власні емоції, зріс на 34%;   ⚡ Згуртованість спільноти завдяки ігровим зустрічам, зросла на 30%;   ⚡ Рівень емоційного стану та самопочуття менторок після проекту, зріс на 30%.

Проект «Емоційна стійкість» реалізовується ГО «ІПІД» в рамках проекту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізується Фондом «Освіта для демократії» та ГО «Наше Поділля» за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Контакти

  Леонід Корнієнко, менеджер проєкту
+38 099 365 3707
moc.liamg%40apokoel