UA

UA

Image placeholder

ReThink - Переосмисли

Що беремо із собою з минулого без змін? Що модифікуємо, виправляємо, підлаштовуємо? Що створюємо з нуля?

ReSkill - Перенавчись

Які спеціалісти та нові навички потрібні для швидкого переосмислення, повоєнної відбудови та подальшого розвитку?

ReBuild - Відбудуй

Що зі зруйнованого відбудовуємо? Відбудовуємо з якими змінами? Що будуємо нового? Будуємо для чого і для кого?

ReVive - Відроди

Хто буде жити у відбудованих громадах? В чому привабливість нових громад? Як зародяться і будуть жити відроджені спільноти?

RAF4UA 

RAF4UA (Rebuilding Acceleration Framework for Ukraine) -
набір методик, інструментів та організаційних принципів, що забезпечать випереджальну повоєнну відбудову та розвиток українських громад.

В якій ролі я можу долучитись?

Комітет з відбудови

Якщо я відчуваю готовність ініціювати створення чи долучитись до вже створеного комітету з відбудови (штабу), який досліджуватиме потреби, збиратиме перевірені інструменти та визначатиме стратегію випереджальної повоєнної відбудови та розвитку моєї громади.

Швидше за все я: депутат місцевої ради, працівник ОМС, громадський активіст, експерт з питань урбаністики, екології, соціології, психології тощо.

Імплементатори

Якщо ми у своїй організації чи підприємстві володіємо достатніми професійними та організаційними ресурсами для того щоб взяти на себе реалізацію одного або кількох проектів випереджального розвитку, актуальність яких підтверджена комітетом з відбудови нашої громади.

Швидше за все я: керівник чи менеджер громадської організації чи приватного бізнесу, проектний менеджер чи координатор проектів місцевого розвитку.

Імпакт-інвестори

Якщо я особисто, моя організація чи підприємство готові профінансувати один чи кілька проектів випереджальної відбудови та розвитку нашої громади, для якого є відповідні імплементатори, та актуальність якого підтверджено місцевим штабом повоєнної відбудови.

Швидше за все я: власник бізнесу, менеджер проектів міжнародної технічної допомоги, керівник благодійних чи донорських організацій.

ReThink - новини, аналітика, рефлексії

Провайдери

Підприємства, установи, організації, які приєднались до руху, розробляють, володіють та можуть надавати інструменти (проекти, товари, послуги, експертизу тощо), що сприяють випереджальному розвитку громад і можуть бути використані у повоєнний час відбудови України.

ГО ІПІД
Illustration
Illustration
Семиярусна гора

Ініціатори RAF4UA

Illustration

Михайло Войтович

Світ Громад, CEO
Менеджмент, аналітика, ігрофікація

au.gro.cow%40emag

Михайло спеціалізується на розробці продуктових рішень, що стосуються впровадження змін у спільнотах на основі ігрофікаційних, ігрових та партисипативних технологій. У команді raf4ua - відповідає за ідеологію, модифікацію старих, виробництво та верифікацію нових продуктів, що сприяють та забезпечують випереджальний розвиток громад.

Illustration

Тарас Тимчук

OSWC, партнер
Партнерства, фасилітація, фандрейзинг

moc.liamg%40kuhcmytsarat

Тарас працює у якості фасилітатора з розробки складних рішень з допомогою партисипативних інструментів понад 15 років. У команді raf4ua Тарас супроводжує процес розробки продуктових рішень та налагодження системної співпраці з міжнародними донорськими програмами та імпакт-інвесторами, які ставлять за мету - відновлення післявоєнної України.

Illustration

Ольга Башняк

ГО ІПІД, президентка
Освітні та кваліфікаційні програми

au.gro.dipi%40ofni

Ольга понад 5 років займається розробкою освітніх програм, та дизайном освітніх курсів. Координує мережу майстрів гри розміром 300+ експертів, які використовують ігрові інструменти в освіті. У команді raf4ua опікується розвитком та нарощенням спільноти експертів.

Illustration

Олександра Гусар

Світ Громад, vice CEO
Фінанси, логістика, МТЗ

au.gro.cow%40ofni

Олександра більше 10 років в логістиці та в адмініструванні фінансів, персоналу, бізнес-процесів. Так і в команді raf4ua опікується матеріально-технічним забезпеченням, фінансовим обліком та фінансовим супроводом проектів, що реалізуються.

Illustration

Юлія Юшкевич

Світ Громад, PM
Дослідження, стосунки з громадами

au.gro.cow%40troppus

Юлія з моменту початку роботи в екосистемі Світу Громад координує більшість польових досліджень та адмініструє стосунки з громадами, з якими ми працюємо в освітніх та інвестиційних проектах. В команді raf4ua опікується дослідженнями, опитуваннями та логістичним супроводом он-лайн та оф-лайн заходів.