UA

UA

Зерніть увагу! Проект тимчасово призупинено. Всі зараховані кошти зберігаються. Відновлення роботи планується після перемоги.

Image placeholder

СВІТ ГРОМАД: МОЛОДІЖНА РАДА

Протягом 5 років, які існує гра «Світ Громад», бачимо великий відгук від представників молодіжних центрів та молодіжних рад з різних куточків України про потребу в інструменті для залучення молоді в життя громади. Комплекти ігор «Світ Громад» та «Молодіжна рада» сьогодні вже використовуються кожним четвертим молодіжним центром. На жаль, не всі можуть придбати комплект одразу.

Тому ми організували спосіб, як Молодіжні Центри та Молодіжні Ради можуть придбати комплект «Світ Громад. Молодіжна рада» у користування для своєї молоді, конвертуючи свій соціальний капітал.

Якщо ви горите ідеєю придбати комплект «Світ Громад. Молодіжна рада» саме для своєї Молодіжної ради чи свого Молодіжного центру, але зараз немає на це ресурсів, то ГО ІПІД має для вас краудфандингову платформу для збору коштів.

Проект спрямований для збору коштів на придбання комплекту «Світ Громад. Молодіжна рада» для молодіжної ради чи/та молодіжного центру вашої громади. Сума залежить від комплекту, який ви обираєте та потрібної вам кількості таких комплектів.зберігаються. Відновлення роботи планується після перемоги.

У вартість також входить: навчання майстра гри на онлайн платформі woc.org.ua для усіх, хто має доступ до ігрових комплектів (безлімітно), консультаційний супровід протягом навчання, доступ до всіх напрацювань по використанню комплекту, довічний інформаційний та методологічний супровід.
Повна сума буде направлена на закупівлю комплекту «Світ громад. Молодіжна рада» та буде передана на баланс організації, яка подавала заявку. Участь в проекті можуть брати як Молодіжні центри та Молодіжні ради, так і інші молодіжні організації (молодіжні хаби, громадські організації тощо).

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ

1

Вибір ігрових рішень

Ви ознайомлюєтесь з описом ігрових інструментів, які бажаєте отримати для своєї молодіжної організації та обираєте, що підходить вам найбільше. Якщо запропоновані варіанти вам не підходять і у вас є свої міркування з цього приводу — ми завжди гнучко підходимо до потреб користувачів. Тому опишіть нам свою потребу і ми разом з вами оберемо відповідне рішення.

2

Подача заявки

Ви Заповнюєте форму для приєднання до проекту.

3

Додавання організації

Ми уточнюємо інформацію та додаємо вашу організацію на платформу.

5

Старт збору коштів

Ви оголошуєте збір коштів серед потенційних благодійників, а ми поширюємо інформацію про проект по своїх інформаційних каналах.

6

Акумулюємо ресурси

Збираємо повну суму на придбання комплекту, який ви обрали.

7

Ваша гра в молодіжці

Оформляємо документи та передаємо вам комплект

8

Навчання та сертифікація

Усі хто має доступ до комплекту можуть пройти навчання з використання інструменту “Світ Громад: Акселератор ІІІ” з усіма додатками.

ЯК ПІДТ РИМАТИ

Якщо ви хочете допомогти своїй молодіжній організації, молодіжній раді чи іншій ГО, яка акумулює ресурси на освітні ігрові рішення від Світу Громад, то:

1

Перейдіть на сторінку переліку організацій, які подали заявки.

2

Зробіть благодійний внесок для організації, яка вам до вподоби.

3

Отримайте +2 до Щастя та +1 до соціального капіталу :)

*Інформація про пожертви оновлюється в напівавтоматичному режимі, один раз в будні на сторінці кожної організації.