woc_collage_1

Тема: В яку громаду я хочу інвестувати.

Вам варто взяти участь якщо:

Якщо вас цікавлять можливості розвитку об’єднаних громад, пошуку та залучення інвестицій, розвитку підприємництва, формування сприятливого “еко-середовища” для бізнесу, залучення громадян до вирішення місцевих проблем.

Якщо вас цікавлять можливості інвестування у розвиток об’єднаних громад, започаткування чи розширення власної справи, налагодження ефективних контактів з лідерами громад.

Якщо ви прагнете кращого майбутнього для своєї громади, вас цікавить як боротись за прозорість у реалізації місцевих політик, як мотивувати себе та інших лідерів і жителів громади на впровадження змін, ви впевнені, що ставка на нові технології – це правильний шлях розвитку.

Де: Україна, Волинська область, місто Луцьк.

Коли: 8-10 квітня 2016 року.

Формат: Відкритий простір (Що це?)

Організатори: Інститут Політико-Інформаційних Досліджень в рамках проекту “Світ Громад – через змагання до прозорості та розвитку”.

Як потрапити:

Для того, щоб потрапити на захід – заповніть анкету-заявку. Організатори мають можливість покрити участь 20 учасників з інших міст за рахунок проекту. Заявку слід подати до 23 березня 2016 року. До 28 березня ми плануємо повідомити результати розгляду заявок та скласти остаточний перелік учасників.

Якщо ви маєте бажання самостійно компенсувати свої витрати на участь у відкритому просторі і гарантовано потрапити на захід, відмітьте відповідний пункт у заявці.

button Додатково:

Під час проведення відкритого простору діятиме ярмарок, на якому ви зможете представити свої товари та послуги. Якщо ви передасте попередньо чи привезете з собою рекламні, інформаційні чи інші промо-матеріали, їх можна буде роздати усім учасникам.

Якщо у вас виникли запитання щодо заходу, звертайтесь будь ласка до Олександри Гусар, 095-909-54-61, e-mail: office@ipid.org.ua.


“Здійснюється в рамках проекту за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Public Affairs Section of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.”