1 серпня 2016 року, розпочав свою роботу інтернет-сервіс #СвітГромад (woc.org.ua).

woc_main

На сьогодні у нас присутні 159 об’єднаних громад.

Усі громади, можуть представити себе по 40 показниках, за якими їх зможуть знаходити зацікавлені користувачі. Так кожна громада матиме свою аудиторію та, можливо, нові ідеї щодо своїх пріоритетів розвитку.

За час роботи над сервісом і, особливо, над збором і класифікацією даних, у нас накопичилось багато цікавої інформації, якою ми б хотіли поділитись. Тому слідкуйте за нашими новинами.

Запрошуємо вас тестувати сервіс. Слідкуйте за своїми громадами, дивіться за тим як працюють сусіди і ставайте сильнішими. Якщо ваша громада іще не у Світі Громад, напишіть нам про свою зацікавленість, ми з задоволенням відкриємо вам ваш кабінет.

І деякі технічні моменти: для користувачів мобільних пристроїв – мобільна версія стане доступною за кілька тижнів; на сьогодні ресурс доступний за локальним українським доменом woc.org.ua, та міжнародним – worldofcommunities.org.

Безумовно, будемо вдячні якщо ви нам повідомите про помилки та недоліки в роботі ресурсу (особливо про ті, які ми не знаєм), що допоможе нам якнайшвидше їх виправити та покращити роботу Світу Громад.

Кілька місяців роботи збігли як один день (насправді ні). І так виходить, що сьогодні – це лише початок.

Детальніше про проект

Світ Громад – через змагання до прозорості та розвитку.

Мета проекту – розробити та втілити в життя середовище (у вигляді інтернет-сервісу) яке забезпечить українські громади інструментами моніторингу, контролю, обміну позитивним досвідом та створить умови конструктивного змагання як одного з важливих факторів мотивації до впровадження змін.

Опис проблеми: В Україні набирає обертів процес децентралізації, а отже значні права та ресурси отримають громади на місцях (особливо це торкнеться сільських територій в яких розпочато процес об’єднання та укрупнення громад). Через недосконалість законодавства, відсутність інформації в широкому доступі про успішний досвід побудови самодостатніх громад – місцеві формальні та неформальні лідери втрачають мотивацію до впровадження змін у своїх громадах, вимушені вишукувати свої рішення для випадків, коли можна скористатись чужим досвідом. Що накладає вагомі додаткові витрати дуже обмежених фінансових та людських ресурсів.

Рішення: Світ Громад – середовище (у вигляді інтернет-сервісу) яке забезпечить українські громади інструментами моніторингу, контролю, обміну позитивним досвідом, можливостями показати та «продати» себе потенційним партнерам, туристам, інвесторам та створить умови конструктивного змагання як одного з важливих факторів мотивації до впровадження змін.

Ідея Світу Громад – це широке застосування ігрофікаційних технологій для створення умов конструктивного суперництва та змагання, що мотивуватиме центри прийому рішень до впровадження змін.

Базова (стартова) комплектація інетрнет-сервісу містить наступні модулі:

Проект в тривалій перспективі націлений на:

– мотивацію громадських та політичних лідерів громад до сталого розвитку та конструктивного змаганнями з іншими громадами;

– обмін досвідом та позитивними практиками у процесі розвитку об’єднаних громад;

– широке представленню об’єднаних громад, їх можливостей та потреб в контексті проведення реформи децентралізації;

– формування прозорого ринку інвестування як важливого рушія економічного розвитку об’єднаних громад.

Статистика та інформація про проект – http://woc.org.ua/about

Новини проекту публікуються на офіційному представництві ГО «Інститут Політико-Інформаційних Досліджень» у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/ipid.org.ua/ за хештегом #СвітГромад.