Проект “WOC [online] game-based platform for community outreach and civic actors engagement” – це спільний проект ГО ІПІД, ТОВ Світ Громад і проекту USAID Демократичне врядування у Східній Україні (DG EAST). Він був реалізований у 2020 році.

Цілі проекту:

  • Розробка онлайн-версії настільної гри «Світ Громад» як винахідливого та ефективного інструменту мобілізації громади та широкої громадянської участі
  • Ідентифікація серед зацікавлених гравців потенційних місцевих лідерів і заохочення їх до участі у субрегіональних воркшопах DG East
  • Активізація взаємодії громадян з групами громадянського суспільства.

Як усе відбувалося?

WOC+DG East. Presentation-05))

У що розвинулася платформа за час існування?

WOC+DG East. Presentation-07))

Ключовий результат
Нові перевірені форми залучення аудиторій, які легко масштабуються [відтестовано під час проекту]:

  • Акселераційний онлайн-марафон

Акселераційна активність, спрямована на навчання учасників в онлайн-формі для впровадження ними локальних міні-проектів у реальному житті. Має ефект змагальності, завдяки якому до спільної активності є змога підключати широке коло жителів громади. Довготривалість процесу дозволяє налагодити тісний контакт з учасниками, виявити істинні мотивації та потреби. Ключові цифри.

  • Грантова програма. Онлайн-спринт

Короткі освітні забіги, де учасники за обмежений період часу мають пройти певну кількість онлайн курсів/завдань, змагаючись командою за приз (грант). Формат дозволяє швидко тестувати команди/ організації на надійність та перспективи майбутньої спрівпраці. Виявляє здатність команди/організації злагоджено діяти, виконувати інструкції, ефективно використовувати наявні ресурси. Ключові цифри.

 

Більше інформації про проект тут

Платформа WOC [online]