Те про що так довго писали сіонські мудреці (насправді ні) трапилось. Сьогодні 25 жовтня 2015 року о 20:00 офіційно стартував Транай, проект он-лайн моніторингу інтернет-видань України.

на ТРАНАЙ >>> http://tranai.org.ua/

На сьогодні працює:

Всього уже відстежується понад 500 інтернет-видань з усіх регіонів України. Це в середньому 8-10 тисяч публікацій щоденно.

З завтрашнього дня (26.10.2015) ми розпочнемо (і скоріш за все і завершимо) підготовку тижневих результатів моніторингу по кандидатах на міських голів та політичних партій за 19-25 жовтня. Усі вони будуть опубліковані у нас на сайті. Постараємось зробити у вигляді інфографіки.

Скоро плануємо перевести вивід результатів на сайті за тиждень або навіть за місяць. Як показала практика, одноденні результати, особливо по регіонах, можуть бути не надто репрезентабельними, крім того, одна скандальна подія в межах дня перевертає рейтинг з ніг на голову. Також плануємо розширити базу моніторингу додатковими інтернет-виданнями.

Протягом найближчого місяця ми продовжимо відстежувати учасників місцевих виборів 2015. Як мінімум цікаво, хто переможців, дреготурників і переможених продовжить активну інформаційну діяльність в уа-неті. В подальшому, в залежності від побажань користувачів, ми плануємо впровадити додаткові он-лайн монітори українських он-лайн ЗМІ.

Теми можуть бути найрізноманітнішими. Працюємо далі…

Пе.Ес.

Якщо ви представник ЗМІ, політичний чи громадський діяч, аналітик чи просто свідомий громадянин, запрошуємо вас до користування.

Будемо вдячні якщо ви заповните коротку анкету і висловите свої думки і побажання щодо перспективних напрямків розвитку проекту. http://goo.gl/forms/RWbZJT3puL