Так трапилось, що не не лише команда проекту “Світ Громад” вважає реформу децентралізації найважливішою в Україні. На щастя, так само думають і експерти і урядовці і представники найбільш активних громад.

Відтепер, на Світі Громад усі бажаючі можуть ділитись своїми новинами, історіями успіху, анонсами та місцевою аналітикою.

Запрошуємо усі об’єднані громади поширювати свої знання, досвід, новини. А також не забувайте про продукти та інвестиційні проекти, які можуть зацікавити потенційних інвесторів.

Модуль “Новини” розроблено за підтримки, наданої Програмою «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP та EGAP Challenge), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа.

egap_tab

Саме наприкінці минулого року “Світ Громад” став одним з переможців першого національного конкурсу проектів у сфері електронного врядування та електронної демократії EGAP Challenge.

Крім того в рамках останнього оновлення:

  • Оптимізовано архітектуру ресурсу для пришвидшення роботи та полегшення подальшого розвитку і додавання нових модулів.
  • Відкрито можливість громадам підвантажувати файли до профілю громади, інвестиційних проектів та продуктів.
  • Відкрито можливість проставлення відміток на карті для проектів та продуктів громади.
  • Відкрито можливість надсилання повідомлень з ресурсу на офіс проекту, на офіс громади а також контактним особам, які відповідають за розміщені інвестиційні проекти та продукти громади.
  • Розміщено 60 нових громад (тепер їх 220) і ми продовжуємо роботу по додаванню новостворених ОТГ.