І куди це ми їдемо?

На IV Форум розвитку громадянського суспільства (Змінити себе, щоб змінити країну), що запланований на 19-20 листопада 2015 року, НСК «Олімпійський» (м. Київ).

Що це?

Форум розвитку громадянського суспільства – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері зміцнення спроможностей громадських об’єднань. Вперше «Форум з організаційного розвитку» відбувся у 2012 році, а вже минулоріч учасниками Форуму стали понад 850 представників організацій громадянського суспільства (ОГС) України та 11 інших країн світу. Форум також є традиційним місцем зустрічі «усіх з усіма». Щороку тут зустрічаються громадські активісти, благодійники, волонтери, представники бізнес-компаній та донорських організацій, очільники держави та представники органів місцевого самоврядування – щоб разом обговорити найактуальніші питання розвитку не тільки громадянського суспільства, але й усієї країни.

Що ми веземо?

Одна із головних тем цьогорічного форуму оголошена як нарощування експертного потенціалу ОГС. Власне проект ІПІДу «Транай» ми розгладаємо як інструмент для отримання системних даних з різних тематик діяльності ОГС.

Шкода, але сьогодні відстеження (моніторинг) окремих об’єктів (осіб, організацій, ринків, брендів, товарів, проектів, реформ, подій тощо) в українському інфопросторі, який постійно розширюється, можливий здебільшого за рахунок використанням ручної роботи працівників. Як результат – дуже важко, а деколи просто не можливо отримати реальну картинку стану справ у якійсь темі. Навіть соціальні дослідження через свою розтягнутість у часі часто на виході показують вже застарілий результат (і це не рахуючи їх космічну вартість).

Проект «Транай» розвивається як незалежний інструмент збору та обробки великих масивів даних в режимі он-лайн. Він за заданою тематикою знаходить усі публікації в українському інтернеті, обробляє їх та формує звіти у зручному форматі.

Ви хочете про це поговорити?

Запросто! Для цього ми і будемо на Форумі. Ось уся Програма.

Шукайте нас (а саме Михайла Войтовича) 19-го листопада о 15:40 на секції GOODWILL з темою “Ґвалт, Big Data! або Як виміряти свою ефективність у ХХІ столітті?” (№6 у списку).

Щиро запрошуємо!