forum_cover_760

Вперше в Луцьку відбудеться Форум Розвитку Міста.

Його тема – Як перетворити Луцьк в сучасний урбаністичний простір для успішнихлюдей? – формування порядкуденного розвитку міста.

Луцьк вже давно потребує стратегічного бачення свого майбутнього, аби перетворитися, нарешті, у достойний простір для розвитку різних людей з максимальними можливостями для своїх мешканців.

1. Мета

Ми плануємо зібрати усіх небайдужих громадян, які готові направити свою енергію на розвиток міста. Напрацювати ідеї для міських проектів, в першу чергу quick wins – швидких перемог, що стануть символами змін.

2. Протягом Форуму

Будемо шукати місце Луцька у сучасному світі, розглянемо питання розвитку інфраструктури, малого та середнього бізнесу, рівня та якості життя, можливостей для культурних та освітніх проектів.

3. В результаті

Сформуємо разом комплексне бачення майбутнього міста на найближчі роки, з усвідомленням наявних ресурсів, невирішених проблем та ідеями перспективних проектів, що зможуть покласти початок системним змінам у місті.

Формат: після коротких виступів запрошених експертів розпочнеться стратегічна сесія. Стратегування проходитиме за технологією «світового кафе».

Дата: субота, 28 травня 2016 р.

Час: початок реєстрації та вітальна кава з 9:00, початок Форуму о 10:00.

Місце: приміщення актового залу Волинської Православної Богословської Академії (вул. Градний Узвіз, 5).

Запрошення можна отримати після реєстрації та заповнення простої анкети.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Реєстрація для ЗМІ перед початком заходу.

Форум відбувається в рамках проекту «Публічна політика» – ГО Всеукраїнська Громадянська Платформа Нова Країна, за партнерства програми Active Citizens – British Council, Волинської православна богословської академії та Луцької міської ради.

Організатори:

ГО «Інститут Політико-Інформаційних Досліджень»

ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці»

СГО «Молодіжна Платформа»

Громадський рух «Чесно»

ГО «Лучани»

Дизайн-студія «Тенета».


 

 Програма Форуму

09:00-10:00 – Реєстрація учасників, вітальна кава.

10:00-10:10 – Відкриття форуму
Микола Романюк, Луцький міський голова.

10:10-10:30 – Правила роботи форуму
Михайло Войтович, програмний директор Інституту Політико-Інформаційних Досліджень.

10:30-10:50 – Майбутнє країни – нові змісти та цінності
Анна Валенса, ідеолог Громадянської платформи «Нова Країна», співзасновник Школи свідомого громадянина, соціальний філософ.

10:50-11:20 – Що таке сучасний український урбаністичний простір
Григорій Мельничук, співорганізатор київської Ради по урбаністиці, активіст громадської ініціативи «Київські проекти», журналіст, мандрівник.

11:20-11:50 – Соціальний капітал
Наталія Склярська, власниця PR агентства GEM, філолог за освітою (КНУ ім.Шевченка), Працює в галузі подієвого маркетингу з 1996 року. Викладає івент-маркетинг у Школі Рекламних Технологій.

11:50-12:20 – Стратегування та брендинг міста
Тетяна Бойко, засновниця і директор Агенції стратегічних комунікацій «Prime media» та прес-центру «Експертна думка». Акредитований консультант програми BAS Європейського банку реконструкції і розвитку у сфері комунікаційних стратегій та маркетингу.

12:20-13:00 – Перерва.

13:00-17:00 – Стратегічна сесія
Громадянська Платформа Нова Країна.

17:00-18:00 – Підсумки.

18:00 – Закриття форуму.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ