Як все починалось…

Громадська організація «Інститут Політико-Інформаційний Досліджень» (ІПІД) заснована 12 жовтня 2005 року (зареєстрована 12 січня 2006 року).

Засновниками виступили, тоді іще студенти Національного університету «Острозька академія»: Михайло Войтович, Тарас Тимчук, Ольга Зубик, Олександр Ващук, Оксана Кузьменко.

Мета діяльності Інституту (у 2005 була такою): сприяння духовному, інтелектуальному, фізичному та культурному розвитку своїх членів, а також захист їхніх спільних інтересів, опираючись на ідеї сталого (зрівноваженого) розвитку, усвідомлюючи значущість глобальних світових процесів та становлення глобального інформаційного суспільства.

Що змінилося

Протягом кількох років, аж до 2015-го, Інститут практично не функціонував. Люди які стояли біля витоків організації давно випустились з Університету та пороз’їжджалися по різних містах. Нове покоління, теж встигло вирости і знайти собі іншу дорогу. Третьої зміни якось не знайшлось.

Та події 2014-2015 років назавжди змінили Україну і спонукали нас знову зібратись і переосмисливши все що відбувається навколо відродити Інститут. Відродити у трохи іншій іпостасі аніж він засновувався.

Що далі

Освіта і Моніторинг.

Ці два слова будуть відображати основу діяльності організації на найближчі роки.

Освіта – це в першу чергу просвітництво а іще практичне навчання , тренінги. А іще аналітика та спроби вкласти своє бачення у розвиток системи освіти України.

Моніторинг – це не лише контроль за діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування. Наша мета – сприяти умовам за яких будь-який громадянин України зможе здійснювати такий моніторинг так легко як дихати. Перший проект в цьому напрямку вже запущений – це Транай. Детальніше про проект тут.

Мабуть цього на разі досить. Можливо ми згадаємо іще кілька слів, які стануть напрямками діяльності ІПІДу, тож в такому разі ми негайно доповнимо цю сторінку.

А зараз – до справи!