🤘Від учора (16.05.2021) вакантних місць у @Summer Youth Acceleration Programme поменшало з 12 до 9. Три команди з Донецької області вже впритул наблизилися до проходження відбору – скористалися можливістю живої зустрічі і запітчили власні проекти.

У що готові вкладати свої енергію та час сучасні 9-тикласники?

  • Проект 1️⃣. Щоп’ятниці та суботи проводити ігри “Світ Громад” у своїй школі, провести турнір з гри у своєму місті і зібрати кошти, аби розфарбувати школу.
  • Проект 2️⃣. Створити затишний та комфортний простір у бібліотеці, аби проводити ігри “Світ Громад”, спілкуватися з учасниками, чути їхні ідеї щодо зміни власного міста та спільно втілювати їх у життя (@Костянтинiвський ЗЗСО I-III ступенiв 1)
  • Проект 3️⃣. Поширювати гри “Світ Громад” різними установами міста, щоб познайомити з нею якомога більшу кількість людей.

Тепер цим командам треба тільки встигнути сьогодні заповнити заявку на участь – і місця у проекті для них заброньовані 😉
Це може означати тільки одне: чим раніше решта охочих подасться на програму – тим більше шансів матимуть пройти відбір.

Швидка реєстрація тут [10 хв]: https://forms.gle/c3wxR81qXRqmCKvL9

Спасибі за можливість вживу поспілкуватися на Мобільному діалоговому майданчику: «Галерея успішних практик та новітніх ідей покращення соціальної єдності громад на сході України» від @ПРООН. Окрема дяка за запрошення ініціаторці заходу @Анна Боровая. Все найцікавіше тільки попереду!